Team Sirkus

Spring Cup 2017 resultater

Resultater Spring Cup 2017

 

1. Plass: Team Sirkus
2. Plass: Team Seint Ute
3. Plass: Morgenkåpegutta
4. Plass: Team Truslaus
5. Plass: Smurf
6. Plass: Real G’s

Delt 7. Plass: The Killer Grays, B-Gjengen, Helt Jævlig, Man Underwear, Fjellfolk

Beste kostyme: Smurf
Beste trick: Oskar Hjellegjerde, bs. 360 til flat på A-frame

 

Takk for i år, og takk til sponsorene Boardshop og Session!
Vell møtt igjen neste år!

 

Team SirkusTeam Sirkus; Edvard, Elias og Jon Andreas

Team Seint UteTeam Seint Ute; Oskar, Axel og Daniel

MorgenkåpeguttaMorgenkåpegutta; Gabriel, Filip og Petter

SmurfBeste kostyme: Smurf; Sander, Ivar og Mads Joakim

 

 

Vinterferien 2017

I vinterferien vil Trikkestallen skatepark være åpent på dagtid (12.00-15.00) mandag, tirsdag, onsdag og fredag. Dette er et tilbud for barn t.o.m 10. trinn på ALLE nivåer, både erfarne og nybegynnere. Det er GRATIS inngang og muligheter for å låne utstyr og få instruksjon i skateboarding. Det er åpent for både skateboard, sparkesykkel og BMX. Se plakat for mer info.

Kids- og sernioskate vil gå som normalt på tirsdag 17.00-19.30 i vinterferieuken og TSA har vanlige åpningstider på kveld og helg.

Vi gleder oss!

Vinterferie-2017

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_001

XMAS JAM 2016 Resultater

Street AM/Open

1. Richard Tury (Košice, Slovakia) 25 000,-
2. Gard Hvaara (Larvik) 10 000,-
3. Petter Brunvatne (Kristiansand) 5000,-
4. Martin Pek (Praha, Tsjekkia)
5. Johannes Sundby Aukan (Trondheim)
6. Roar Kolnes (Sandnes)
7. Oskar Hjellegjerde (Stjørdal)
8. Aleksander Hagen (Trondheim
9. Fredrik Tangerud (Kristiansand)
10. Marcus Vik (Bærum)

 

 

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_007

Street Junior

1. Jonas Carlsson (Kristiansand)
2. Simen Haegeland (Kristiansand)
3. Ask Filling (Tønsberg)
4. Elias Heitmann (Bergen)
5. Mads Joakim Vik (Trondheim)
6. Vetle Ballestad (Trondheim)
7. Daniel Knutzen (Trondheim)
8. Ivar Moe (Trondheim)
9. Erik Stornes Kvalø (Trondheim)
10. Eirik Madsen (Kritiansund)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_006

Street Girls

1. Kristina Westad (Molde) 3000,-
2. Ingrid Lonar (Kragerø) 1500,-
3. Jartrud Marie Åsvold (Bergen) 500,-

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_004

Bowl Senior

1. Jonas Bünger (Hundested, Danmark) 5000,-
2. Petter Brunvatne (Kristiansand)
3. Jonas Carlsson (Kristiansand)
4. Bjørn Luke (Bergen)
5. Joakim Ulseth (Stjørdal)
6. Bent Rune Johansen (Trondheim)
7. Emilien Luyton (Valence, Frankrike)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_003

Bowl Junior

1. Simen Haegeland (Kristiansand)
2. Erik Stornes Kvalø (Trondheim)
3. Jonas Hagen (Asker)
4. Ivar Moe (Trondheim)
5. Balder Følke (Trondheim)
6. Jonatan Reijners (Trondheim)
7. Konrad Følke (Trondheim)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_002

Bowl Girls

1. Ingrid Lonar (Kragerø)
2. Kristina Westad (Molde)
3. Ragnhild Pedersen (Ballestad)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_005

DC Best Line Curb Tricks

1. Richard Tury (Košice, Slovakia) 5000,-
Halfcab Kickflip fs. 5.0 Revert ——– Nollie Heelflip bs. Noseslide BigSpin