Events

Winners_xmasjam2017

XMAS JAM 2017 Resultater

Street AM/Open

1. Ole Johan Edvartsen – 25 000,- og en custom klokke fra Nixon
2. Kevin Bækkel – 10 000,-
3. Jonas Carlsson – 5000,-
4. Jonatan Drab – 2500,-
5. Petter Brunvatne – 1500,-
6. Gard Hvaara
7. Oskar Hjellegjerde
8. Even Vatn
9. Henning Braaten
10. Ask Filling
11. Markus Aleksander Wulff
12. Fredrik Tangerud

Street Junior

1. Elias Heitmann
2. Sebastian Holt Silva
3. Vetle Ballestad
4. Daniel Knutzen
5. Heine Larsen Lystad
6. Elliot Wiker
7. Mads Joakim Vik
8. Mats Flindrum
9. Fredrik Lånke
10. Jonathan Reijners
11. Ivar Moe
12. Sigurd Løvvik

Street Jenter

1. Ingrid Lonar – 3000,- og en custom klokke fra Nixon
2. Anna Eknes Stagrum – 1500,-
3. Jartrud Marie Åsvold – 500,-

Bowl AM/Open

1. Kevin Bækkel – 5000,-
2. Petter Brunvatne
3. Markus Aleksander Wulff
4. Bent Rune Johansen
5. Mats Flindrum
6. Joakim Ulseth
7. Simen Hægeland
8. Jan Erik Schopmeier
9. Kjell Andres Nilsen
10. Øyvind Nilsen
11. Heine Larsen Lystad
12. Ingrid Lonar

Bowl Junior

1. Jonas Carlsson
2. Elias Heitmann
3. Sebastian Holt Silva
4. Mats Flindrum
5. Eirik Stornes Kvalø
6. Heine Larsen Lystad
7. Daniel Knutzen
8. Jonathan Reijners
9. Ivar Moe
10. Balder Følke
11. Ådne Mo
12. Sigurd Løvvik

Bowl Jenter

1. Ingrid Lonar
2. Anna Eknes Stagrum
3. Ragnhild Pedersen
4. Jartrud Marie Åsvold

Bowl Highest Air
Kevin Bækkel – El-gitar fra Falck Musikk til en verdi av 5000,-

Best trick over pyramiden
Ole Johan Edvartsen – 360 flip to-flat – Smartphone fra Cat Rugged Phones

Andre tricks som ble satt under best trick
Kevin Bækkel – fs. Wallride og bs. Wallride
Gard Hvaara – switch 360 flip
Simen Hægeland – fs. flip
Jonas Carlsson – bs. 360 kickflip
Elias Heitmann – bs.180 to-flat og benihana to-flat

skate_plakat_remanone02

Jentecamp 27-29 oktober

Førstkommende helg, fredag 27 – søndag 29 oktober er det jentecamp i Trikkestallen Skatepark.

Dette betyr med andre ord at de vanlige åpningstidene utgår og at hallen er forbeholdt jentene hele helga.

Hvis du er jente, liker skateboard og ikke har meldt deg på enda så er det fortsatt er ledige plasser.
Det koster kun 200,- all inclusive mat, leie av utstyr, goodie bag, flinke instruktører, overnatting og god stemning! :) Ikke noe å lure på engang!

Påmelding: www.facebook.com/jenteskateTRD

skate_plakat_remanone02

Team Sirkus

Spring Cup 2017 resultater

Resultater Spring Cup 2017

 

1. Plass: Team Sirkus
2. Plass: Team Seint Ute
3. Plass: Morgenkåpegutta
4. Plass: Team Truslaus
5. Plass: Smurf
6. Plass: Real G’s

Delt 7. Plass: The Killer Grays, B-Gjengen, Helt Jævlig, Man Underwear, Fjellfolk

Beste kostyme: Smurf
Beste trick: Oskar Hjellegjerde, bs. 360 til flat på A-frame

 

Takk for i år, og takk til sponsorene Boardshop og Session!
Vell møtt igjen neste år!

 

Team SirkusTeam Sirkus; Edvard, Elias og Jon Andreas

Team Seint UteTeam Seint Ute; Oskar, Axel og Daniel

MorgenkåpeguttaMorgenkåpegutta; Gabriel, Filip og Petter

SmurfBeste kostyme: Smurf; Sander, Ivar og Mads Joakim

 

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_001

XMAS JAM 2016 Resultater

Street AM/Open

1. Richard Tury (Košice, Slovakia) 25 000,-
2. Gard Hvaara (Larvik) 10 000,-
3. Petter Brunvatne (Kristiansand) 5000,-
4. Martin Pek (Praha, Tsjekkia)
5. Johannes Sundby Aukan (Trondheim)
6. Roar Kolnes (Sandnes)
7. Oskar Hjellegjerde (Stjørdal)
8. Aleksander Hagen (Trondheim
9. Fredrik Tangerud (Kristiansand)
10. Marcus Vik (Bærum)

 

 

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_007

Street Junior

1. Jonas Carlsson (Kristiansand)
2. Simen Haegeland (Kristiansand)
3. Ask Filling (Tønsberg)
4. Elias Heitmann (Bergen)
5. Mads Joakim Vik (Trondheim)
6. Vetle Ballestad (Trondheim)
7. Daniel Knutzen (Trondheim)
8. Ivar Moe (Trondheim)
9. Erik Stornes Kvalø (Trondheim)
10. Eirik Madsen (Kritiansund)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_006

Street Girls

1. Kristina Westad (Molde) 3000,-
2. Ingrid Lonar (Kragerø) 1500,-
3. Jartrud Marie Åsvold (Bergen) 500,-

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_004

Bowl Senior

1. Jonas Bünger (Hundested, Danmark) 5000,-
2. Petter Brunvatne (Kristiansand)
3. Jonas Carlsson (Kristiansand)
4. Bjørn Luke (Bergen)
5. Joakim Ulseth (Stjørdal)
6. Bent Rune Johansen (Trondheim)
7. Emilien Luyton (Valence, Frankrike)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_003

Bowl Junior

1. Simen Haegeland (Kristiansand)
2. Erik Stornes Kvalø (Trondheim)
3. Jonas Hagen (Asker)
4. Ivar Moe (Trondheim)
5. Balder Følke (Trondheim)
6. Jonatan Reijners (Trondheim)
7. Konrad Følke (Trondheim)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_002

Bowl Girls

1. Ingrid Lonar (Kragerø)
2. Kristina Westad (Molde)
3. Ragnhild Pedersen (Ballestad)

 

11122016_premieutdeling-xmasjam2016-sebastianbjerkvik_web_olavstandaltangen_005

DC Best Line Curb Tricks

1. Richard Tury (Košice, Slovakia) 5000,-
Halfcab Kickflip fs. 5.0 Revert ——– Nollie Heelflip bs. Noseslide BigSpin