Events

XMAS JAM 2019 Resultater

Junior Street Finale:

1. ERIK STORNES KVALØ
2. SEBASTIAN SILVA
3. JONAS TOM MICHELSEN
4. ELIAS HOLBERG
5. GAUTE BORGEN
6. TOBIAS HENRIKSEN
7. PETTER MATHISEN
8. IVAR MOE
9. JONATAN REIJNERS
10. THEO RUTHER
11. GUSTAV BORGE-SANDVIK

Jenter Street:

1.TONJE PEDERSEN – 5000,-
2. ANNA EKNES STAGRUM – 3000,-
3. INGRUN BAKK SCHANKE – 2000,-

AM/Open Street Finale:

1. PETTER BRUNVATNE – 12 000,- + Kvalifisert til Simple Session 2020 inkludert 5000,- i reisestipend
2. RICHARD TURY – 8000,- + Kvalifisert til Simple Session 2020 inkludert hotell
3. SIMEN HÆGELAND – 5000,- + Kvalifisert til Simple Session 2020 inkludert hotell
4. JONAS CARLSSON – 3000,-
5. ELIAS HEITMANN 2000,-
6. DANIEL KNUTZEN – 500,-
7. GARD HVAARA – 500,-
8. MARKUS ALEKSANDER WULFF – 500,-
9. TARJEI THOMASSEN – 500,-
10. JONAS LARSEN – 500,-
11. ELIAS NILSEN
12. VI DUC TRUONG
13. FREDRIK TANGERUD

Junior Bowljam:

1. AKSEL SØRUM
2. SEBASTIAN SILVA
3. TOBIAS HENRIKSEN
4  THEO RUTHER
Delt 5. JONATAN REIJNERS, JOHANNES WAHL

 AM/Open Bowljam:

1. ELIAS NILSEN – 5000,-
2. JONAS LARSEN – 3000,-
3. GABRIEL VIKING – 1000,-
4. MARKUS ALEKSANDER WULFF
5. JONAS CARLSSON
6. PETTER BRUNVATNE
7. BENT RUNE JOHANSEN
8. JOAKIM ULSETH
9. NICKLAS SUNDGAARD
10. TONJE PEDERSEN
11. INGRID LONAR
12. JAN ERIK SCHOPMEIER

Best Trick Secret Rail

JONAS CARLSSON – BS. SMITH BS. 360

 

POP-UP Loppemarked, Søndag 26.Mai

flowers by quinn

POP-UP Loppemarked – Trikkestallen Skatepark
Mellomveien 32

Her er det muligheter for både kjøp, salg og gjøre byttehandel.
Det blir også enkel kiosksalg og kaffe.

Vi åpner portene kl. 12:00 og de blir stående åpne til kl. 16:00.

Gratis inngang og gratis utlån av skateboard til de yngste barna. Dette blir gøy!

Vi legger ingen føringer for hva som kan selges, men dette er definitivt stedet hvis du har noe streetwear, skate, snowboard, BMX og lignende liggende.

En gylden mulighet til å rydde i kjellerboden og klesskapet før sommeren! :)

OBS! TIL DEG SOM ØNSKER Å SELGE:
Ønsker du å selge må du melde ifra til oss på forhånd slik at vi får organisert plasser til alle. Det er GRATIS.
Meld ifra ved å skrive en privat melding til Trikkestallen på Facebook, så kontakter vi deg med mer informasjon!

Velkommen hilsen TSA!

PSST! Vi har også en DJ som sørger for ekstra god stemning gjennom hele dagen:)

Resultater XMAS-JAM 2018

Street Open

Petter_Brunvatne Headshot Photo


1: (25 000,-)

Petter Brunvatne

Kristiansand, Norway

2: (10 000,-)
Jonas Carlsson
Kristiansand, Norway

3: (5 000,-)
Simen Haegeland
Kristiansand, Norway

4:
Jonatan Drab

Oslo, Norway

5:
Fredrik Tangerud

Kristiansand, Norway

6:
Ole Johan Edvartsen
Fredrikstad, Norway

7:
Dannie Carlsen

Copenhagen, Denmark

8:
Søren Noe
Denmark

9:
Elias Nilsen

Stavanger, Norway

10:
Richard Tury

Kosice, Slovakia

11:
Gard Hvaara
Larvik, Norway

12:
Leon Reed Jenssen
Fredrikstad, Norway

Street Junior

Elias_Heitmann Headshot Photo

 

1:
Elias Heitmann

Bergen

2:
Mads Joakim Vik

Trondheim

3:
Vetle Ballestad

Trondheim

4:
Jonas Tom Michalsen

Stavanger

5:
August Leo Hågøy

Bergen

6:
Elliot Wiker

Gjøvik

7:
Erik Stornes Kvalø

Trondheim

8:
Sigurd Løvvik

Trondheim

9:
Elias Holberg

Malvik

Street Girls

Tonje_Pedersen Headshot Photo


1: (3000,-)

Tonje Pedersen

Larvik

2: (1500,-)
Ingrid Lonar

Kragerø

3: (500,-)
Henriette Pedersen

Bodø

Bowl Open


Dannie_Carlsen Headshot Photo


1: (5000,-)

Dannie Carlsen

Copenhagen, Denmark

2:

Elias Nilsen

Stavanger, Norway

3:
Markus Aleksander Wulff

Kristiansand

4:
Søren Noe
Denmark

5:
Joakim Ulseth
Trondheim

6:
Simen Haegeland
Kristiansand

7:
Marius Ripe Lemoen

Førde


8:
Knud Kleppe
Nesodden

9:

Bent Rune Johansen

Trondheim


10:
Jan Erik Schopmeier
Flekkefjord

11:

Ingrid Lonar

Kragerø

12:

Jens Hovland

Bodø

13:

John-Artan Robertsen

Ørsta

14:

Aksel Sundbye

Trondheim

Bowl Junior


Elias_Heitmann Headshot Photo


1:

Elias Heitmann

Bergen
 
2:

Aksel Sørum

Oslo


3:

Sebastian Silva

Oslo

4:

Jonatan Reijners

Trondheim

5:

Erik Stornes Kvalø

Trondheim

6:
Petter Mathisen
Trondheim

7:

Johannes Wahl

Trondheim

8:

Billy Bjørnsson

Nesodden

9:

Ivar Moe

Trondheim

Best Trick

Fredrik Tangerud
Biggerflip fs. Boardslide 270 out

Resultater Jr. Street Kvalifisering, XMAS-JAM 2018

Resultater Jr. Street Kvalifisering, XMAS-JAM 2018
Top 9 går videre til finale på søndag.


1:

Elias Heitmann

Bergen


2:

Vetle Ballestad

Trondheim

 
Mads_Joakim_Vik Headshot Photo


3:

Mads Joakim Vik

Trondheim


4:

Elliot Wiker

Gjøvik


5:

Sigurd Løvvik

Trondheim


6:

Erik Stornes Kvalø

Trondheim


7:

Jonas Tom Michalsen

Stavanger


8:

August Leo Hågøy

Bergen


9:

Elias Holberg

Malvik


10:

Jonatan Reijners

Trondheim


11:

Petter Mathisen

Trondheim


12:

Sebastian Silva


Oslo


13:

Gaute Borgen

Trondheim


14:

Fredrik Lånke

Trondheim Norge


15:

Vetle Waggestad-Stoa

Nøtterøy


16:

Kevin Heier

Jessheim


17:

Mathias Johnsen

Hommelvik


18:

Peter Juda

Hommelvik

Winners_xmasjam2017

XMAS JAM 2017 Resultater

Street AM/Open

1. Ole Johan Edvartsen – 25 000,- og en custom klokke fra Nixon
2. Kevin Bækkel – 10 000,-
3. Jonas Carlsson – 5000,-
4. Jonatan Drab – 2500,-
5. Petter Brunvatne – 1500,-
6. Gard Hvaara
7. Oskar Hjellegjerde
8. Even Vatn
9. Henning Braaten
10. Ask Filling
11. Markus Aleksander Wulff
12. Fredrik Tangerud

Street Junior

1. Elias Heitmann
2. Sebastian Holt Silva
3. Vetle Ballestad
4. Daniel Knutzen
5. Heine Larsen Lystad
6. Elliot Wiker
7. Mads Joakim Vik
8. Mats Flindrum
9. Fredrik Lånke
10. Jonathan Reijners
11. Ivar Moe
12. Sigurd Løvvik

Street Jenter

1. Ingrid Lonar – 3000,- og en custom klokke fra Nixon
2. Anna Eknes Stagrum – 1500,-
3. Jartrud Marie Åsvold – 500,-

Bowl AM/Open

1. Kevin Bækkel – 5000,-
2. Petter Brunvatne
3. Markus Aleksander Wulff
4. Bent Rune Johansen
5. Mats Flindrum
6. Joakim Ulseth
7. Simen Hægeland
8. Jan Erik Schopmeier
9. Kjell Andres Nilsen
10. Øyvind Nilsen
11. Heine Larsen Lystad
12. Ingrid Lonar

Bowl Junior

1. Jonas Carlsson
2. Elias Heitmann
3. Sebastian Holt Silva
4. Mats Flindrum
5. Eirik Stornes Kvalø
6. Heine Larsen Lystad
7. Daniel Knutzen
8. Jonathan Reijners
9. Ivar Moe
10. Balder Følke
11. Ådne Mo
12. Sigurd Løvvik

Bowl Jenter

1. Ingrid Lonar
2. Anna Eknes Stagrum
3. Ragnhild Pedersen
4. Jartrud Marie Åsvold

Bowl Highest Air
Kevin Bækkel – El-gitar fra Falck Musikk til en verdi av 5000,-

Best trick over pyramiden
Ole Johan Edvartsen – 360 flip to-flat – Smartphone fra Cat Rugged Phones

Andre tricks som ble satt under best trick
Kevin Bækkel – fs. Wallride og bs. Wallride
Gard Hvaara – switch 360 flip
Simen Hægeland – fs. flip
Jonas Carlsson – bs. 360 kickflip
Elias Heitmann – bs.180 to-flat og benihana to-flat